Պաշտոնական էլ. փոստ

(միայն www.e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)

Տպել

Համայնքներ

Համայնքի ղեկավար ԵՎ ավագանի

 

ՀԱՄԱՅՆՔՆԵՐ ԲԱԺԻՆԸ ՄՇԱԿՄԱՆ ՓՈՒԼՈՒՄ Է

Ստեփանավան (Վարչական կենտրոնը ք.Ստեփանավան)

Համայնքի ղեկավար` Միքայել Մինասի Ղարաքեշիշյան

 Ծնվել է 1959թ-ի 23 հուլիսի Ստեփանավանում քաղաքում, աշխատավորի ընտանիքում:
1966-1976թթ սովորել և ավարտել է տեղի թիվ 2 միջնակարգ դպրոցը:
1976-1977թթ աշխատել է Ստեփանավանի սովխոզ տեխնիկումում, որպես բանվոր:
1977-1982թթ ընդուվել և ավարտել եմ Մոսկվայի մսի և կաթի տեխնոլոգիայի ֆակուլտետը` ստանալով ինժիներ- տեխնոլոգի մասնագիտություն:
1982-1984թթ ծառայել է խորհրդային միության զինված ուժերում:
1984-1986թթ աշխատել է Ստեփանավանի սնունդ կոմբինատում, որպես տեխնոլոգ:
1986-1987թթ աշխատել է Ստեփանավանի դոսաֆում որպես տեսուչ:
1988-1993թթ աշխատել է Ստեփանավանում «Մոսկվա» արտադրական կոոպերատիվում, որպես նախագահ:
1993-1998թթ աշխատել է «Հայ մարմար գրանիտի» Ստեփանավանի տեղամասի պետ:
1998-2012թթ Լոռու մարզի մարզպետարանի աշխատակազմի Ստեփանավանի սոցիալական ծառայությունների տարածքային գործակալության տնօրենն էր:

2012թ-ի նոյեմբերին ընտրվել է Ստեփանավան համայնքի ղեկավար:
Ամուսնացած է, ունի երեք երեխա:

 

Հասցեն՝ Միլիոնի 1, 1901

հեռ՝  (+374 256) 2-22-33

էլ.փոստ՝stepanavan.lori@mta.gov.am

Վեբ կայք՝ www.stepanavan.am

Ավագանու անդամների ցուցակ

Գոռ Ասրյան 18.06.1977թ. բարձրագույն ար. անկուս. 05.11.2017թ
Արմեն Գրիգորյան 05.03.1979թ. բարձրագույն ար. անկուս. 05.11.2017թ
Տիգրան Թունյան 17.05.1985թ. միջն. մասնագիտական ար. անկուս. 05.11.2017թ
Գևորգ Խանբեկյան 21.07.1983թ. միջն. մասնագիտական ար. անկուս. 05.11.2017թ
Արսեն Հարությունյան 19.12.1981թ. բարձրագույն ար. ՀՀԿ 05.11.2017թ
Դավիթ Ճավրուշյան 12.08.1982թ. բարձրագույն ար. անկուս. 05.11.2017թ
Հմայակ Մարտիրոսյան 21.11.1978թ. բարձրագույն ար. ՀՀԿ 05.11.2017թ
Մանվել Չերքեզյան 01.12.1981թ. միջնակարգ ար. ՀՅԴ 05.11.2017թ
Արման Պապյան 03.05.1983թ. բարձրագույն ար. ՀՀԿ 05.11.2017թ
Խալաթ Ռևազյան 22.03.1958թ. բարձրագույն ար. անկուս. 05.11.2017թ
Էդգար Սահրադյան 16.09.1975թ. բարձրագույն ար. ՀՀԿ 05.11.2017թ
Արթուր Սուքիասյան 09.09.1975թ. միջն. մասնագիտական ար. անկուս. 05.11.2017թ
Հրաչյա Սուքիասյան 23.07.1971թ. բարձրագույն ար. ՀՀԿ 05.11.2017թ
Անդրանիկ Տոնոյան 18.04.1959թ. բարձրագույն ար. անկուս. 05.11.2017թ
Աշոտ Քալանթարյան 06.02.1985թ. բարձրագույն ար. անկուս. 05.11.2017թ

Գ

       
     

արական

անկուսակցական

← Վերադառնալ ցուցակին

Բաժանորդագրում նորություններին

Տեխնիկական դիտողություններն կարող եք ուղարկել կայքի վեբ-մաստերի էլեկտրոնային փոստին: Կայքը պատրաստված է Helix ընկերության կողմից:
Վերջին թարմացումը՝ 2018-05-23 17:28:12